שרותי גולן באיכות מערכות לענף המזון​

חברת שרותי גולן נוסדה בשנת 1970, מייסדי החברה חיים וסימה גולן , קיום ממשיך בנו אסף גולן את תפקיד המנכל בחברה

 

חברת שרותי גולן נוסדה בשנת 1970, מייסדי החברה חיים וסימה גולן , כיום ממשיך בנו אסף גולן את תפקיד המנכל בחברה. אסף גולן הרחיב בצורה משמעותית את חוג הלקוחות שלנו וממשיך את דרכו של אביו ביסודיות יעילות, מקצועיות ואחריות רבה. אסף ממשיך להצעיד את החברה קדימה טכנולוגית עם חדירת המודרניזציה לסביבת העבודה במטבח המוסדי. מפעל החברה הנמצא האזור התעשיה ראשון לציון משתרע על שטח 4500 מ"ר . 

 

 מה תחום ההתמחות שלכם ?

"אנו נותנים שרות למדיחי כלים תעשייתים מתוצרת פלבם, הוברט ,ווינטר-אנטר, קומנדה .  התקנת מערכות להגברת לחץ מים , מערכות לשאיבת אדים , מערכות לטיפול במים מרככים ומערכות אוסמוזה, מיצרים מכלול של מערכות עזר כגון- מרכזיות חשמל ומערכות חימום. תיקון סירי בישול חימום בקיטור ,מסועים ומרסקי אשפה. אנו מתמחים גם במערכות הדחה מסועים, מדיחי כלים חדשים . 

 

מה הוא מגזר הלקוחות? 

"שרותי גולן מעניקה שרות לחברות מובילות במשק כספק מורשה של משרד הבטחון ,שרותי הבטחון , תעשיה אוירית , מפעלי הייטק , בתי חולים , בתי מלון , קבוצים , בתי ספר , בתי אבות , אולמות אירועים , מסעדות ועוד. 

 

מה היתרונות שלכם?

לשרותי גולן יש יתרונות רבים,  הבולט מביניהם שאנו נותנים שרות רק לציוד שאנו מחזיקים חלקי חילוף במפעלינו , ההיענות לקריאת שרות נעשית מידית והלקוח מקבל שרות מהיר . יצרנו סטנדרטים חדשים של שרות בתחום וביכולתנו לתת פתרונות מקצועיים לכול תקלה .שרותי גולן מתגאים בזמינות של טכנאי החברה שערוכים בנויים ויחידים בארץ המסוגלים לתת מענה תוך 4 שעות בכל הארץ ולהגיע עם מירב החלקי חילוף המתאימים לאותו סוג תקלה בבית הלקוח. כמובן כל זה עם מוניטין של 50 שנה בתחום .

 

מה הם מוצרי הדגל  שלכם כיום? 

אנו משווקים מערכות הדחה מסועי כלים ומרסקי אשפה מתוצרת קומנדה איטליה מחזיקים מלאי חלקי חילוף לציוד החדש . אסף מביא כמה דוגמאות הממחישות את הצלחת החברה:"התקנו מערך הדחה מתוצרת קומנדה איטליה הכולל מדיח לשטיפת כלי גסטרונום ומדיח כלים הובלה חיצונית ללא שרשרת סל דוחף סל ל 800 סועדים בקבוץ ברעם בצפון.התקנו מערך הדחה מתוצרת קומנדה איטליה מדיח כלים חלב בשר הגעלה עם פיקוד שבת באישור צומת המכון לחקר ההלכה במלון  קינג דויד  בירושלים . התקנו מערך הדחה מתוצרת קומנדה במלון שבע הקשתות בירושלים . התקנו מערך הדחה מתוצרת קומנדה בבית אבות המבריא כפר סבא".

053-9425994

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.